Doporučené postupy k platbě

Platba kartou nebo přes bránu GoPay

Takto bude Váš program okamžitě aktivován: po stisknutí tlačítka "Objednávám si" budete přesměrování do platebního rozhraní GoPay, kde si můžete vybrat způsob platby. Platbu kartou či platbu přes internetové bankovnictví Vaší banky. Z hlediska jednoduchosti Vám doporučujeme platbu kartou.

Platba z účtu

Pokud si přejete platit ze svého účtu, po vyplnění formuláře, prosíme, stiskněte tlačítko "Objednávám si". Stránku která se Vám následně otevře, můžete klidně zase zavřít. Na Váš mail se odešle faktura s podklady pro platbu: číslo našeho účtu (2200104348/2010) a Váš variabilní symbol. Na jejich základě proveďte, prosíme, platbu ze svého účtu. Upozorněte nás pak mailem či smskou (608.223.223), že platba proběhla, aktivujeme Vám program ručně ihned, abyste nemuseli čekat dva dny, než platba přijde.

Měsíční platba

Měsíční platba je oblíbeným způsobem, jak platit náš program, měsíční částka je 249 Kč měsíčně. Roční předplatné přeplatíte za rok o 20% (550 Kč). Jak postupovat:
1) Po vyplnění formuláře, prosíme, stiskněte tlačítko "Objednávám si". Stránku která se Vám následně otevře, můžete klidně zase zavřít.
2) Na Vašem účtu si založte trvalý příkaz. Číslo našeho účtu je 2200104348/2010, jako VS použijte číslo Vašeho mobilního telefonu. Jako den splatnosti nastavte první den v měsíci. Trvání trvalého příkazu je 12 měsíců od první platby.
3) Pošlete nám mailem potvrzení (printscreen) o tom, že je trvalý příkaz založen. Na náš mail baudys@gmail.com.
4) Vaší kopií trvalého příkazu nám dáváte pokyn, abychom Vám službu aktivovali, což obratem učiníme.

Děkujeme Vám a těšíme se na Vaši účast
HoroskopyProRadost.cz