Horoskopy pro radost

2017-07-24.jpg

Předpověď Antonína Baudyše na srpen 2017

Všichni milovníci pořádku se mohou v srpnu zatetelit blahem. A já s nimi. A bývá to tak plus minus každý rok, že od půlky srpna začíná být vše na svém místě. letos je to dáno tím, že se Slunce ve svém domovském Lvu dostává postupně do příznivých úhlů k Jupiteru, Saturnu a nakonec i Uranu. Během druhého a třetího týdne. A tím se mnohé uspořádává, uklidňuje a narovnává.

Když se autor loučí
A vůbec si pojďme říci, co vše letos srpnu na nebi proběhne. Tím spíš, že je to prozatím můj poslední článek pro Vás, volají mne nové úkoly. A Petře s Danem tímto děkuji, že mne propojili s Vámi čtenářkami a čtenáři. A kdo si přejete sledovat mé předpovědi, projekt HoroskopyProRadost.cz vám je bude posílat každé ráno. A tak popořádku s tím srpnem ...

Euforie z vlastního mládí
Srpen začíná vitálně a energicky. Plný mužské, jangové síly, která se sbírá ze spojení Slunce a Marse ve Lvu. Je to prosazující se, sebevědomá a soutěživá energie, plná předvádění se a v podstatě i nespoutaného ega. Tato energie běží už od 20. července, vy ji tedy již znáte a zejména děti v tzv. pubertě se v ní mohou cítit velmi komfortně. Projevem toho mohou být zejména požadavky vůči rodičům, získávání si ostruh, ale i uvědomování si mohutnosti života. Od vás rodičů toto může žádat jak jisté pochopení a shovívavost, tak i vlastní jistotu a pevné hranice, aby vás děti nesežraly zaživa.

Drobné ruchy na vašem přijímači
Okolí 10. srpna je velmi pozitivní, vztahově, citově, z hlediska volného času. Do 16. srpna je však znát i jistá komunikační rozostřenost. Prostor pro drobná nedorozumění, rozdílná pochopení se apod. Na nebi je to naznačeno tzv. opozicí Merkur, Neptun. Pro vaši představu, znamená to, že se Země nachází přesně mezi Merkurem a velmi vzdáleným Neptunem. Zajímavé, že? Okolí 15. srpna obsahuje jisté tlačení na pilu, pokud jde o sex a lásku, což nastává zase když se Země ocitne mezi Venuší a Plutem. V následujících dnech, až do 18. srpna může být patrné i určité přesycení z lidí, vztahů, citových a rodinných požadavků. Venuše v Raku se napíná s Jupiterem ve Váhách.

Silové pojetí nakonec povolí
Přesto se však jedná o neobyčejné dny, s pevnou, jasnou a robustní energií. Podnikání, budování a tvoření je opět ve hře. Radostí člověka je čilé dílo. A to má v srpnu zelenou. Teprve až nástup Slunce do znamení Panny 23. srpna přinese jisté zvolnění. Spojení s Marsem je tou dobou už také rozvolněno. Poslední dekáda srpna říká, že vše zůstává soustředěné a přesné, zároveň je pryč onen silový aspekt. Tam, kde procházelo úspěšně Slunce, prochází v posledních deseti dnech Mars a potvrzuje celou úspěšnou a efektivní bilanci letošního srpna.

A co na to Venuše!
Řekněme si, jak se bude chovat Venuše, o té zatím nepadlo téměř nic. My, kdo jsme věční milenci všeho možného, bychom se v srpnu neradi ochudili náhražkou pracovní produktivity, že? A tak vězte, že Venuše prochází po skoro celý srpen Rakem, což nastavuje lásku do poklidné rodinné polohy. My muži v té době zpravidla reagujeme lépe na zralé tvary našich partnerek než-li na superštíhlé končetiny děvčat, všudypřítomných v ulicích měst a městeček. Jedině poslední týden v srpnu vystrkuje růžky, kdy kvadratura Venuše-Uran přináší sklon k vybočení, rozrušení stereotypu a vůbec nenadálé citové okolnosti. Které si zpravidla odhopsá či skutečně odskáče on nebo ona. Někdy oba.

26. srpna se Venuše stěhuje z klidného raka do hřivnatého Lva. Nástup plnokrevné energie na sobě budete pozorovat ihned či během září, ale je vás tím asi jasné, že s astrologickým nebem je stále zábavy dosti. Zdravím Vás každého a přeji vám vydatné uvědomování si sebe i celku.
V zájmu uživatelské přívětivosti na našich stránkách používáme cookies. Pokud budete naše stránky nadále používat, aniž byste cookies zakázali v nastavení Vašeho prohlížeče, budeme to považovat za souhlas s jejich používáním. Další informace